Wybierz swój samochód marzeń,
sprawdź rabat i poznaj najlepszą ofertę
Umów się na jazdę testową

Ostatnie dni wyprzedaży! Przyjdź już dziś i zobacz jakie rabaty przygotowaliśmy dla Ciebie

Dbamy o wszystko, co ważne już od 125 lat! Siłą napędową Škody jest zaufanie, którym obdarzyli nas klienci na całym świecie. Ogromne doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam tworzyć nowoczesne, ekologiczne i inteligentne samochody, które są odpowiedzią na potrzeby kolejnych pokoleń.

Dodatkowe powody do świętowania mamy w Škoda Żagiel Auto w Lublinie – w tym roku obchodzimy 25-lecie naszego salonu. Już przez ćwierć wieku dzielimy się z Wami naszą pasją i miłością do motoryzacji, a przede wszystkim pomagamy w wyborze samochodu, który spełnia wasze oczekiwania.

Te wyjątkowe jubileusze chcemy świętować razem z wami, dlatego przygotowaliśmy promocje na wybrane modele oraz niskie raty przy zakupie auta w leasingu. Takich ofert jeszcze nigdy nie było, więc wasza Škoda jest teraz naprawdę blisko, na wyciągnięcie ręki.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PROMOCYJNE OFERTY!

SKODA FABIA do -5500 zł

SKODA SCALA do -6500 zł

SKODA KAMIQ do -6500 zł

SKODA KAROQ do -17000 zł

SKODA OCTAVIA do -8000 zł

SKODA OCTAVIA COMBI do -7000 zł

SKODA KODIAQ do -17000 zł

SKODA SUPERB do -17000 zł

Odbierz Škodę w leasingu. Niskie raty dla klientów indywidualnych

Škoda prosto z salonu może być teraz również twoja – bez obciążania zdolności kredytowej. Przygotowaliśmy wyjątkowo korzystne warunki finansowania zakupu auta. W ramach Škoda Leasing Niskich Rat dla Klientów Indywidualnych opłata wstępna oraz raty są bardzo niskie, a na koniec umowy nie masz żadnych zobowiązań, możesz zwrócić swój samochód i wybrać nowy model. Brzmi świetnie, prawda? Doświadcz komfortu i bezpieczeństwa użytkowania nowej Škody

Škoda Premium Care

Ciesz się nowym autem i nie martw o opłaty za serwisowanie. Mamy dla ciebie kompleksowy pakiet korzyści Škoda Premium Care, który gwarantuje niskie koszty użytkowania samochodu i szeroki zakres pomocy assistance na terenie niemal całej Europy. W ramach pakietu wykonujemy wszystkie obowiązkowe przeglądy oraz naprawy usterek i awarii części objętych umową. Przez cały okres ważności Škoda Premium Care nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z serwisowaniem. Rozkoszuj się bezpieczną jazdą, bez żadnych przeszkód.

 
 

umów się na jazdę testową