Poznaj nową Hondę CIVIC e:HEV

Sportowy hatchback z napędem pełnej hybrydy zawierającym funkcję samoczynnego ładowania. Najnowszy model, który legendarną dynamikę i technologię Civica uzupełnił o porywającą moc pochodzącą z napędu elektrycznego. Civic zaskoczył eleganckim i nowoczesnym designem. Opływowa pokrywa komory silnika, proste linie i gładkie powierzchnie nadają jej świeży, nowoczesny i sportowy wygląd.

Honda Civic XI generacji zapewnia wyjątkowe doznania i komfort jazdy. Bogate wyposażenie sprawia, że jazda jest o wiele bardziej atrakcyjna, a dzięki nowoczesnym systemom – bardzo bezpieczna.

Co sprawia, że hybrydy Honda są wyjątkowe? Sprawdź jak działa inteligentna technologia, która zapewnia niesamowitą dynamikę jazdy oraz jedno z najniższych zużyć paliwa w tej klasie.

Poznaj Hondę HR-V

Całkowicie nowa Honda HR-V łączy stylizację sportowego-coupe, najbardziej przestronne wnętrze w swojej klasie oraz innowacyjną technologię e:HEV zapewniającą energetyzujące wrażenia z jazdy. Na jednym zbiorniku paliwa przejedziesz nawet 740 km, emitując przy tym zaledwie 94g/km CO2*. HR-V jest ważnym krokiem w kierunku spełnienia naszego marzenia o w pełni zelektryfikowanej gamie i bezemisyjnym świecie.

Pięknie wykończona wewnątrz i na zewnątrz. Zapewnia radość z jazdy i możliwość dostosowania się do Twojego stylu życia.

Aplikacja My Honda+ oferuje szereg usług, które umożliwiają zarządzanie samochodem, gdy znajdujesz się z dala od niego. Hybrydowe osiągi i system bezpieczeństwa SENSING sprawi, że pokochasz to auto.

 
 

umów się na jazdę testową